Human Design Coaching

Human Design – Sinu unikaalse olemuse visuaalne mudel.

Oled sa vahel tajunud, et sa ei mõista ennast või teist inimest? Me oleme erilised, unikaalsed ja meil on siin elus täita erinevad rollid ja väljakutsed. Võti erilisusest arusaamiseks on mõistmine.

Kui Sa tahad õppida mõistma ennast, saada ühendust oma tõelise olemusega, sisemise tarkusega, unikaalsuse ja tõeliste annetega, siis Human Design coaching on Sulle. Kasvab võimekuse mõista ka teisi.

Human Design coachingus keskendume Sinu erilisuse, sisemise võimekuse, potsentsiaali, unikaalsete annete ja elu tähenduse avastamisele . Nagu igal mündil on kaks poolt, nii ka siin.  Human Design võimaldab välja tuua ka Sinu varjuküljed – haavatavus, takistused, pingete allikad ning annab soovitused, kuidas nendega toime tulla.

Human Design coaching tugineb holograafilisele mudelile Sinu sisemise potentsiaali kirjeldamisel. Holograafiline tähendab justkui 5D vaadet Sinu põhiolemusele. Holograafiline lähenemine toob nähtavaks Sinu sisemise potentsiaali võrgustiku, mida nimetatakse Bodygraph’iks. Sinu sisemise potentsiaali maatriksi algallikaks on iidsed ja kaasaegsed teadused, nagu I Ching – Hiina Muutuste raamat, astronoomia, tšakrate süsteem, psühholoogia, geneetika, kvantfüüsika, biokeemia ja nende omavaheline süntees.

Kõik on kõigega seotud. Kõik on omavahel ühendatud. Nagu kuulus näide liblika tiivalöögi efektist, mis tekitab tuulekeerise ja see  omakorda võib kajada kümnete tuhandete kilomeetrite kaugusele ja mõjutada sealset olukorda. Nii on ka Sinuga, Sa eksisteerid pidevate mõjutuste väljas – oleme üksteisega ühenduses ja seotud. On võimatu võtta ennast teistest täiesti eraldiseisvana, sest me kuulume süsteemi ja oleme osa tervikust. Johann Gottlieb Fichte: “Igal oma kestvuse hetkel on inimene kokku kuuluv tervik. Igal hetkel peab iga üksik osa temast olema selline, nagu see on, kuna kõik ülejäänud on sellised, nagu nad on.”.  Meid ühendavad ja mõjutavad väikseimad kvantosakesed, neutriinod.

Erilisuse maagia. Sa oled osa ühisväljast koos oma unikaalsusega.

Sina oled väärtus ja sinu väärtuse ekvivalendiks on unikaalsus, ainulaadsus, see X faktor. Oled Sa kogenud, kus Sinu eristumine, unikaalsus ei sobitu ei sobi teistele? Sel hetkel oled Sa mõjutatud ja võib juhtuda, et Sa püüad hakata mängima kellegi teise rolli, olema keegi teine. See on Sinu valukoht, kus Sinu pärisolemus, see kes Sa tõeliselt oled, ei saa avalduda. Ette tekib mask ja Sa ei ole enam Sina. Siit hakkavad avalduma vaikselt end järjekindlal mõjutused ja enda allasurumised. Tekib teadmine ja tunne, et erinemine ei ole oodatud ja Sa tunned, et pead olema keegi teine. Sinu olemus, vägi ja eneseväärtustamine saab jõu siis, kui mõistad ja aktsepteerid enda erilisuse maagiat.

Mudeli tõlgendus. Human Design’i mudeli loomiseks on vaja teada Sinu täpseid sünniandmeid. Mudel toob nähtavale Sinu sisemise potentsiaali, elujõu, ka sinu varjuküljed ehk haavatavuse  ja avatuse, mis on võimalik teadlikult, ennast tundes, transformeerida võimalusteks. Mudelis sisalduvad Sinu elujõudu ja tahet kirjeldavad aspektid. Samuti Sinu loomulikud anded, võimekus, see vägi ja jõud, mis on Sinu päris olemus. Mudel aitab mõtiskleda ka Sinu elu mõtte ja väljakutsete üle.

Mudel on suurepärane tööriist mõistmaks, kes on teised, ehk ilma ennast mõjutamata, aktsepteerida teist ja leida viisid kuidas koosloomes oma pärisolemusel särada lubame.

Mõistes ennast päriselt, oma olemust, potentsiaali, nõrku kohti ning väljakutseid, mõistame paremini ka teisi.

Human Design’i mudel on suurepärane VISUAALNE MUDEL enda ja teiste tundmaõppimiseks ja mõistmiseks.

Sinu disainimudeli koostamiseks on avaja täpseid sünniandmeid:

AEG – päev / kuu / aasta / kellaaeg (minutilise täpsusega)
KOHT – linna / asula täpsusega

Küsi personaalset väärtuspakkumist Human Designi coachinguks.