Personaalne coaching

Personaalne coaching sobib inimesele, kes soovib toetada oma isiklikku ja professionaalset arengut.

Personaalse coachingu jätkusuutliku koosloome eelduseks on tasuta eel-kohtumine, kus räägime läbi ootused, tunnetame vastastikust sobivust, tuvastame, kas mina, coachina saan Sulle kasulik olla, ning siis paneme paika edasi liikumise suuna, pikaajalise eesmärgi ja kuupäeva, millal alustame ning meie koostöö tähistamiseks allkirjastame lepingu.

Personaalne coaching on protsess. Areng ja muutused või uued harjumused vajavad juurdumiseks aega. Sel põhjusel toimub ka coaching enamasti pikema perioodi vältel – kolmest kuus kuni aastani. Kohtumiste arv sõltub valitud paketist. Minu coachingu praktikas on ühe personaalse coachingu kohtumise kestvuseks poolteist kuni kaks tundi.

Personaalne coaching annab Sulle just selle teadmise, sisemise jõu, kindluse, teadlikkuse – mida hetkel kõige rohkem vajad!

Vaata personaalse coachingu pakette.  

PERSONAALSE COACHINGU PAKETID:

SÜVACOACHING - 2 PÄEVAPersonaalsele coachingule1100

BRONEERI KOHTUMINE

3 KUUDPersonaalsele coachingule2500

BRONEERI KOHTUMINE

11 KUUDPersonaalsele coachingule6500

BRONEERI KOHTUMINE

PERSONAALNE JUHI COACHING

Coach on juhile targa muutuse partner. 

Coach aitab püstitada juhi isiklikke ja ettevõtte üldiseid eesmärke ning tegevusi. Toetab arenguvajaduste ja juhtimisotsuste ning oskuste mõtestamisel ja analüüsimisel.

Juhi personaalses coachingus kasvab juhi eneseteadlikkus, laieneb võimaluste ja perspektiivide tunnetus, otsuste tegemine muutub teadlikumaks, tõuseb emotsionaalne tasakaal, kasvab koosloome tiimis ja loomulikult on juht paremas suhtes iseendaga ja inimestega enda ümber. Ja selle kõige tagajärjeks on ettevõtte tulemuste parenemine.

Personaalne juhi coaching on protsess. Areng ja muutused või uued harjumused vajavad juurdumiseks aega. Sel põhjusel toimub ka coaching enamasti pikema perioodi vältel – kolmest kuus kuni aastani.  Minu coachingu praktikas on ühe personaalse juhi coachingu kohtumise kestvuseks poolteist kuni kaks tundi.

Vaata personaalse juhi coachingu pakette. 

JUHI COACHINGU PAKETID:

RESTART - 1 PÄEVJuhi coachingule1100

VÕTA ÜHENDUST

3 KUUDPersonaalsele coachingule3800

VÕTA ÜHENDUST

6 KUUDPersonaalsele coachingule6500

VÕTA ÜHENDUST

Luba ärgata oma mõjuvõimel, et juhtida oma ettevõtmisi ja arenguid soovitud suunas!