“BECOMING YOU” – Coaching Business CATALYST / Meistriklass COACHIDELE (Tiiu Hinnov, ACC kogemuslugu)

“BECOMING YOU” – Coaching Business CATALYST / Meistriklass COACHIDELE (Tiiu Hinnov, ACC kogemuslugu)

BECOMING YOU – Coaching Business CATALYST / Meistriklassis coachidele osales pikaajalise kogemuse ja ICF akrediteeringuga coach Tiiu Hinnov, ACC. Tiiu on südamest südamesse väärtust, selgust ja teadlikkust loov coach.

Tiiu räägib oma kogemusloos jõulisest kogemusest, mis muutis tema mindseti ja oli suureks muutuseks tema sees.

Tiiu väärtustab enda julgust ja võimekust suuta maha lõhkuda mitmed barjäärid iseeendas. Meistriklassis sai Tiiu lahti oma hirmudest. Ta ütleb, et on nüüd VABA – ta tegutseb ja laseb ennast paista just sellisena nagu ta on!

Tiiu avastas Meistriklassi raames selle, mis teda aastaid tagasi oli hoidnud – OHVRI kompleksi. See oli kui mask, mida Tiiu kandis suurima heameelega. Samal ajal see polnud Tiiu, kes oli seal maski taga.

Meistriklassis tervikuna tõi suurima muutuse Tiiule tegudes ja mõistmises TEADLIKKUSE REDEL.

Kokkuvõtvalt on Tiiu Hinnov, ACC läbinud väga intensiivse muutuse! Tiiu ütleb: “Kui Sa saad UUEKS, olles läbinud muutuse protsessi, siis sa ei oska olla ja vajad sel hetkel tuge!” Sa pead UUEGA HARJUMA ja grupp annab siis energiat ja tekib sünergia. Meistriklassis on selleks toeks teised coachid, kellega koos grupidünaamika toetab nii, et keegi ei jää ÜKSI!

Tiiu räägib ka ühenduste loomisest.

Elu on korduvalt tõestanud, kui sa oled valmis, siis asjad hakkavad juhtuma! Tiiu on valmis enda jaoks täiesti uuteks ärimudeliteks, mis juba ka laual on.

Tiiu Hinnovi lugu on kohast, kus justkui oled coachina jõudnud tupiku lõpp, kus on mõtted, kuidas ja kas üldse enam jätkata – ja nüüd on Tiiu coachina ennast täiesti uues hinguses ja suuruses taasloonud!

Tiiu Hinnov, ACC on CREATOR!

Tänulikkusega,

Annika Sööt PCC

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga