Webinari “Intuitsioon – kas salarelv coachingus või müüt” tagasiside

Webinari “Intuitsioon – kas salarelv coachingus või müüt” tagasiside

💚 Jagan austuse ja siira rõõmuga coach Ain Mihkelson peegeldust 09. mail 2023 toimunud webinarile “Intuitsioon – kas salarelv coachingus või müüt?”.

💛 “Mulle väga-väga meeldis, kuidas Annika oma teadmisi ja kogemusi edasi andis.
Ühelt poolt oli webinar väga sisukas ja tuumakas. Teisalt oli ka viis, kuidas ta seda tegi, äärmiselt professionaalne ja õppija sõbralik. Kuid kõige olulisem minu jaoks oli fakt, et ta suutis webinaris kasutatud tehnikaga puudutada midagi väga sügavat minus. Minna nii-öelda hingetasandini, ja seda niivõrd lühikese aja jooksul, mis on hämmastav.

Minu arust on intuitsioon äärmiselt oluline inimestega töös. Seda eriti coachingus, kus meie ülesanne on avarada kliendi teadlikkust nii iseendast, maailmast kui nn “nähtamatust“ maailmast, mis meid mõjutab. Kui piirduda ainult ratsionaalse, mõistusele kättesaadavaga, oleme justkui poksijad, kelle tugevam käsi on selja taha kinni seotud.

Tänan Annikat selle inspireeriva puudutuse eest ja soovitan tema tegemistel silma peal hoida.

Veelgi enam, kui otsid endale head coachi, kes suudab sinus parima välja tuua, siis Annika on väga hea valik. Aitäh!” – Ain Mihkelson

✅ Webinar toimus ICF Estonia kutsel, rahvusvahelise coachingu nädala raames.

👉 Kui soovid osa saad webinaril jagatud tarkusest ja tööriistadest ning näha ja kogeda Aini protsessi, siis kirjuta mulle annika@sinucoach.ee.

Tänulikkusega,
Annika Sööt PCC

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga