“BECOMING YOU” – Coaching Business CATALYST / Meistriklass COACHIDELE (Kati Mölder kogemuslugu)

“BECOMING YOU” – Coaching Business CATALYST / Meistriklass COACHIDELE (Kati Mölder kogemuslugu)

BECOMING YOU – Coaching Business CATALYST / Meistriklass coachidele osaleja coach Kati Mölderi särav, inspireeriv ja elumuutev vestlus täis pühendumist, transformatsiooni ja huumorit!

Coach Kati otsustas, et tuleb Meistriklassi 100-ga sisse, Kati andis iseendale lubaduse ja pidas sellest kinni. Vestluses kirjeldas ta seda nii “Ma võtsin paljaks oma HINGE!” Kati jagas, et ta polnud coachingut endast veel sellisel viisil läbi lasknud! See oli suurim muutus Katile, mis tema HINGE tasandul toimus. Selle hingetasandil muutuse najal sai Kati aru, et COACHING, see ongi elamise ja olemise viis. Alates sellest hetkest ei ole Katil enam selliseid vestlusi, nagu varem, taipamine muutis kõike! See RAHU, mis iseenda sisse sellest taipmaisest ja hingelisest kogemusest tuleb, see on nagu … (vaata videost, kuidas sellele ka Kati keha reageerib) seda ei oskagi kirjeldada. See MUUTIS MIND INIMESENA VÄGA PALJU!”

“Ma ei viitsinud lihtsalt Meistriklassi läbikäijaks tulla. Miks ma siis ei võta siit maksimumi?!”

Meistriklass on intensiivne protsess! Ma võtan kõik, mida mentor-coach Annika pakub!”

KATI on CREATOR!

Kuulake meie vestlust toimunud läbielamistest, taipamistest ja transformatsioonist!

Kui tunned, et tahad, et ka Sinu elus ja coachingu maailmas sarnased protsessid käivituksid, siis kirjuta mulle annika@sinucoach.ee.

Tänulikkusega,

Annika Sööt, PCC

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga