Intuitsioon on TÕE SEERUM

Intuitsioon, coaching, coach Annika Sööt, sinucoach, tõe seerum

Intuitsioon on TÕE SEERUM

🔸INTUITSIOON ON TÕE SEERUM

Sulle on tuttav see sisemine tunne või teadmine, et “ma ju tajusin ette, tundsin ära, aga miks ma siis ei kuulanud seda sisemist tunnet, mõtet, sõnumit!” – see on intuitsioon, mis läbi kehatunnetuse jagab Sulle tõde.
Kahjuks on meil mitmeid taksitusi, mis takistavad INTUITSIOONI kuulamist.

🔸Mõjus takistus – Sa ei ole ENDA VASTU AUS

Meid on juba väikesest peale õpetatud käituma, kuuletuma ja otsustama välise põhjal. Seega intuitsioon – sisemine tunnetus, selge sisemine sõnum ei ole parakau välise õpetuse ja narratiivi vaates piisav otsuste ja valikute tegemiseks või käitumise impulsiks.
Seega ei ole INTUITSIOON teretulnud.

Me tugineme suuna ja juhindumise leidmisel välistele kriteeriumitele, andmetele, loogikale, läbiproovitud praktikatele. Sest siis oleme teiste poolt aktsepteeritud, vastu võetud – teeme nii, nagu teised teevad.

🔸Intuitsioon aga tugineb SISEMISELE TARKUSELE.

🔸Siit koorub järgmine põhjus – intuitsioon SEGAB, EKSITAB meid.

Oled ju valinud endale olulise töö, mida on ühiskonnal, inimestel vaja ja mida peab ju keegi tegema. Ja samas närib sisetunne, et teed vale asja, sest ei ole soovi hommikul tõusta ja minna taas ennast jagama inimeste ja tegevustega, mille osas sisetunne ütleb, et “lõpeta”, “tule ära”, “ära tee enam endale liiga” jne.

Või oled kohas, kus miski Sinu sees karjub, et sa vahetaksid suunda ja ei läheks enam edasi nende inimestega, kellega koos oled. Surve suhetes muutusteks on suur, sest miski ütleb Sulle, et see kus ja kellega koos oled, ei ole Sulle enam hea.

Või investeering, mille Sa kas füüsilises rahas, loomingus või energeetiliselt tegid ei tööta ja Sa peaksid sellest investeeringust välja astuma. Sisemine tunne kõneleb, et jätkates on kulud, kahjud suuremad, kui see, mida juba oled panustanud.

🔸Miks siis INTUITSIOON SEGAB?

Intuitsioon, kui me teda kuulame, suunab juhatab meid tegema TEISTSUGUST VALIKUT, OTSUST.
Kutsub tegema teist valikut või otsust, mis on Sinu jaoks kasulikum, väärtuslikum, mis hoolib ja hoiab Sind rohkem.

Aga Sa oled ju juba nii–nii palju invetseerinud, panustanud neisse valikutesse ja tegemistesse. Sinu ratsionaalne vastus intuitsioonile on enamasti EI, sisemise tarkuse mitte kuulamine. Intuitsioon justkui püüaks Sinu õhulosse hävitatad.

🔸Aga tegelikult on INTUITSIOON TÕE SEERUM!

Intuitsioon näitab Sulle TÕDE, on Sinu sisemine kompass, et Sa saaksid ennast AUSTADA, olla ENDAS KINDEL, USALDADA ennast.

Kui Sa kuulad enda sisemist võnget (vibratsiooni), kui Sa usaldada enda sisemist tartkust (intuitsiooni) ja võtad sellele tuginedes vastutuse, ja ütled endale “Ma usaldan ja lähen sellest kõigest läbi vaid ühel põhjusel – SEST SEE ON HEA MINU JAOKS!”

🔸Arva, mis jutub siis?

Negatiivne kogemus lõpeb.
Hea energia ja õiged asjad hakkavad juhtuma.

See mida INTUITSIOON Sulle öelda tahab, on – “Kuula ennast ja ole enda vastu AUS!”

🔸 INTUITSIOON ON NEUTRAALNE
🔸 INTUITSIOON ON TÕE SEERUM

Annika Sööt PCC

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga