see on isiklik … sina oled põhjus ja mina olen põhjus!

coach Annika Sööt sinucoach coaching mõjutab sina oled põhjus

see on isiklik … sina oled põhjus ja mina olen põhjus!

Me elame ajal, mil korraga eksisteerib määramatu hulk informatsiooni ja tõdesid.

Arusaamad, pädevused, mõtted on polaarsed – mis on siin see kese, millele tugineda, kelle suunas joonduda, mis on õige – mis on vale?

Teadmisi on palju, aga tarkust ei oska ära tunda või sellega ühendust saada.

Aga mis oleks, kui sa paneksid korraks oma intellekti magama. Vaigistada oma meele, lõpetad mõtlemise – ja lihtsalt lubad endal olla. Võtad vastu – oled nagu raadiolainete vastuvõtja. Millised sisemised äratundmised, tunnetused, siis pinnale kerkivad?

Kas sa tajud, et sel hetkel saab läbi sinu sügavus, Sinu PÄRIS MINA, SÜGAV SISEMINE TEADMINE sinuga rääkida?

Kui inimesed tunnevad ilusaid, rõõmsaid tundeid, siis on nende intellekt/ratsionaalne meel vait.

Siis saad ka ühenduse oma sisemise tarkusega, sellega mis on TÕENE, tõene Sinu jaoks. Siis on Sul ühendus, ligipääs sisemisele TEADMISELE – ja see ei sünni peas, vaid Sinu südames, kõhus.

Mis on TÕENE SINU JAOKS, SAAB ALGUSE KÕHUST – kõhutunne, intuitsioon.

Inimesed resoneeruvad selle TÕEGA, mis on samal sagedusel või levelil nende sisemise tundega, mitte intellekti faktitruu seisukohaga.

Kui Sa jagad inimestega oma sisemist TARKUST, TEADMIST, mille allikas on intuitsioon, kõhutunne, südametarkus – siis Sa mõjutad inimeste elusid, mis annab hoogu teistsugusteks eluhetkedeks.

Kui Sa vaatad maailma ja selles eksisteerivat polaarsust läbi oma intuitsiooni, kõhutunde, südametarkuse, siis oled sa avatud looma sügavat ja tähenduslikku MÕJU iseendale, oma lähedastele, oma ärile, oma kolleegidele, oma kogukonnale, maailmale.

Mitte TEADMINE, on uks SISEMISE TEADMISE juurde!

IGA MUUTUS SAAB ALGUSE JA ON OTSESELT MÕJUTATUD sinu jaoks TÕESEST SISEMISEST TARKUSEST!

Sellega kaasneb liblika-tiivalöögi-efekt – kõik ümberringi on selle mõjuväljas ja nihe toimub ka siis, kui see silmale nähtamatu on.

Mäletan, et aastast 2014 hakkasin end kutsuma MUUTUSTE KATALÜSAATORIKS.

Ennast coachina inimestele tutvustadaes ja enda BIO-s mainisin, et “Olen muutuste katalüsaator, kes kutsub Su pehmelt kalju serval, samal ajal sinusse sügavalt uskudes, lükkan Su pehmelt kaljult alla, muutustesse, uskudes ja teades, et Sa suudad lennata.”

Siis ma veel päris täpselt ei teadnud, mis on SEE sügavam tähendus “MUUTUSE KATALÜSAATOR” mõtte taga.

Täna 9 aastat hiljem, on SISEMINE TARKUS (WISDOM) ennast kristallselgelt end mulle näitamas, mida tähendab olla MUUTUSTE KATALÜSAATOR. Olen astunud isiklikke julgeid samme, vaatamata aukartusele sammu suuruse ees ma astun edasi ning see TUNDMATU, mida varem kartsin ja millega olen nüüdseks ka kohtunud, on midagi, mida ma täna juba väga ARMASTAN.

Kes ma tahan olla, et läbi minu MÕJU maailma kanduks?

Päriselt muutust ja mõju loov erakordne coach ei lakka kunagi õppimast, ennast arendamast. Sest läbi enesearengu ja kasvamise, on võimalik olla katalüsaator ka oma klientidele, kelle kasvule ja muutustele koos hoogu anname.

Olen inimesena, COACHINA uuele levelile liikunud! Avastan, uudistan ja imetlen, olen, kogen ja rakendan. Kuulete, näete, saate kaasa elada või koos minuga seda kogeda juba õige pea!

Nagu ma kirjutasin MITTE TEADMINE ON UKS SISEMISE TÕE, TARKUSE juurde.

Me kõik oleme ühendatud UNIVERSAALSE, KÕRGEMA TARKUSEGA – piisab, kui Sa vaid keerad oma vastuvõtja õigele lainepikkusele, siis hakkad sa vastu võtma.

Ja vahel me vajame kedagi, kes meie kõrval näitab, aitab, õpetab, kuidas seda teha. Mina olen endale leidnud COACHI ja MENTORI, kes mind sel teel järgmisele teadlikkuse levelile juhatavad.

Kui minu ISIKLIK LUGU Sind kõnetab, puudutab ja paneb peatuma, et intellekt korra magama saaks jääda. Kui minu isikliku lugu esitab küsimusi, loob vaikuse …. või lükkab sind edasi – siis mul on südames väga soe tunne, sest see, mis siia minust kokku voolas on liblika-tiivalöögi-efektiSEE MÕJUTAB!

UUS VASTUS on see, mida Sa veel EI TEA!

Mina olen PÕHJUS!

Sina oled PÕHJUS!

Tänan väega,

Annika Sööt PCC

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga