Ühenda oma analüütiline meel välja ja saavuta kõik – mida tahad!

Ühenda oma analüütiline meel välja ja saavuta kõik – mida tahad!

H O I A T U S

Ära kunagi ütle, et Sa ′′EI SAA SEDA ENDALE LUBADA′′, mida sa päriselt tahad.

Välistele tingimustele keskendunud inimene mõtleb, mida soovida, mida tahta, siis vaatab oma praeguseid rahalisi vahendeid ja ütleb: ′′Ma ei saa seda endale lubada′′ või ′′See oleks hea küll, kui oleks, aga unistada ju võib,” või ütleb lihtsalt sarkastiliselt, ′′Võib-olla siis, kui ma kunagi võidan loteriiga.”

S O O V I T U S

Sisemisele jõule keskendunud inimene VISUALISEERIB, KUJUSTAB seda, mida ta tahab, PANEB SELLE KIRJA oma unistuste märkmikusse. LOOB PILDI soovitust oma vision-bordil ja TUNNEB – seda magusat head tunnet, et TAL JUBA ON SOOVITU!

Ja siis, OLLES AVATUD VÕIMALUSTELE, vaatab ringi, kuidas saada see, mida ta päriselt tahab, isegi kui ta täpselt veel ei tea ′′KUIDAS′′ see ta ellu tekib.


Vaatasin hiljuti oma vanu märkmikke unistustest, soovidest, mida olin kirja pannud aastatel 2009 / 2014 / 2017. Soovid, mis olid nendel aegadel nn ′′ebarealistlikud′′ ja ”kättesaamatud.” Siis täna, aastal 2020 märkmikesse uuesti sisse piiludes, avastasin endale rõõmsaks üllatuseks ja tõdemuseks, et umbes 90% nimekirjas olevatest soovidest on ellu viidud, täitunud!

Tagantjärgi tean, et saan olla taevani tänulik ka toetavatele õpetustele, raamatutele, inimestele, mentorile, coachile, kes aitasid mul unistada, uskuda, esimesi samme astuda, jääda fookusesse, tähistada ja täita oma unistused!!!

🔥 Loo sügavam tähendus on … SISEMINE LOOMINE TÖÖTAB!!! 🔥

Lihtsalt ühenda oma analüütiline meel lahti sellest, mida soovid – pane soovid, unistused, eesmärgid kirja, vajadusel tee seda koos COACHI või mentoriga ja usalda PROTSESSI!

Annika Sööt

www.sinucoach.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga